Mogą Państwo urządzić swojemu dziecku ( 1 rok – 9 lat ) niezapomniane przyjęcie urodzinowe unikając wszystkich związanych z tym trudności i problemów. Prosimy zarezerwować "salkę urodzinową" na konkretny dzień i wybraną godzinę. Później dzieci będą się bawić, a Państwo będą mogli usiąść w kawiarence i napić się kawy, poczytać aktualna prasę albo skorzystać z internetu. Przyjęcia odbywają się przez cały tydzień w wybranych przez Państwa godzinach. Można u nas organizować przyjęcia maksymalnie 3- godzinne! Każda kolejna godzina 7zł/ dziecko.

Menu urodzinowe:
  ●  sok cappy 1L – 8zł
  ●  cola, fanta, sprite 1L – 8zł
  ●  nestea 1,5L - 9zł
  ●  koszyk ciastek – 20zł
  ●  chipsy – 7zł
  ●  popcorn – 7zł
  ●  pianki - 8zł
  ●  paluszki - 3zł
  ●  owoce (3kg – duży talerz pokrojonych owoców) – 45zł
  ●  gofry – od 7zł
  ●  pizza 32cm (zależy od ilości składników) - od 16 do 20zł
  ●  frytki (mega porcja 400g) – 9zł
  ●  szampan piccolo - 20zł

W ramach przyjęcia urodzinowego wstęp na salę zabaw od poniedziałku do piątku to jedyne 11 zł dziecko/ 3h, natomiast w weekend (sobota, niedziela) 7zł dziecko /1h.

Za dodatkową opłatą można zamówić dekoracje na stół dla dzieci (do 15 osób) opłata wynosi 100zł. Dekoracja dla każdego kolejnego dzecka kosztuje 15 zł. W skład dekoracji wchodzą: kolorowe ceratki, czapeczki, gwizdki, kolorowe rurki oraz dla każdego dziecka balon pompowany helem ze słodką niespodzianką. Dodatkowo jest mozliwość wynajęcia animatora, ta opcja łącznie z dekoracją kosztuje – 200zł (do 15 dzieci).

W tym:
  -  malowanie twarzy,
  -  balony z helem,
  -  konkursy i zabawy,
  -  kolorowe czapeczki oraz gwizdki dla małych gości,
  -  kolorowe talerzyki i kubki.
 


Copyright © Centrum Rozrywki "ARKABOS"   |    pavlik design